Trudno przecenić Twój szeroko pojęty profesjonalizm. W Twoim przypadku obejmuje on artyzm, technikę, precyzję, dyskrecję oraz autentyczne i widoczne na każdym ujęciu zaangażowanie. Przygotowania do ślubu to piękne chwile, ale także strach, że coś pójdzie nie tak i nie da się już tego potem zatrzeć ani naprawić. Te jedyne z życiu chwile, te niepowtarzalne emocje - można sfotografować tylko jeden jedyny raz. Ty uczyniłeś to w sposób całkowicie niebanalny, zamieniając każdy obraz w autentyczne i żywe wspomnienie. Te wspomnienia pozostaną z nami już na zawsze. I to dzięki Tobie będziemy do niech powracać z prawdziwą dumą i przyjemnością! DZIĘKUJEMY!

Jako fotograf, Kuba przez cały dzień naszej uroczystości starał się być "niewidzialnym", co nie krępowało zarówno nas jak i naszych gosci, a co więcej, zaowocowało wspaniałym fotoreportażem. Na naszych zdjęciach uwiecznił prawdziwe,a przez to tak piękne emocje, jakie towarzyszyły nam w dniu naszego ślubu. Na dlugie lata zatrzymał dla nas czas! Kuba nie opuscił żadnego ważnego dla nas momentu, a nawet zauważył i uwiecznił wiecej niz pozostali...co wywołało wiele usmiechów podczas wspólnego oglądania zdjęć:) Kuba jest bardzo pomysłowym fotografem. Jeśli nie macie planu na sesję zdjęciową, z pewnością znajdzie dla Was cos wyjątkowego i ciekawego.

Jeszcze raz dzięki za wspaniałe zdjęcia...dla mnie jesteś najlepszy :)

Szukając fotografa, wiedzieliśmy, że nie chcemy by mowił nam "teraz sie uśmiechnijcie, spójrzcie w prawo, idziecie za szybko". Chciałam kogoś "niewidzialnego", kto potrafi wychwycić odpowiednie momenty, uwiecznić to, co my w tym najważniejszym dniu przeżywamy. Taki właśnie jest Kuba. Świetny kontakt zarówno przed jak i po uroczystości. Zdjęcia piękne, do dzisiaj oglądajac prezentację, uśmiecham się i płaczę na przemian. Wszyscy nas pytają-kto zrobił takie fantastyczne zdjecia? Dziekujemy Kuba.

Dziękujemy jeszcze raz za przepiękne zdjęcia. One przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Nigdy tak bardzo nie byliśmy w 100% zadowoleni z jakichkolwiek usług. Teraz tylko mamy problem z wywołaniem, bo ciężko cokolwiek odrzucić. Polecamy Kubę wszystkim przyszłym Parom Młodym. Ten fotograf zachowa najcudowniejsze wspomnienia na dłużej. Potrafi uchwycić każdą emocję. To się po prostu nazywa talent :-) Pozdrawiamy

Kuba, dziękujemy raz jeszcze za to, że w taki sposób uwieczniłeś ten nasz wyjątkowy dzień. Musze się przyznać, że mięliśmy obawy, z racji troszkę innych warunków (wesele pod namiotem ;) ), że będziesz miał problemy. Okazało się jednak, że to nie sprawiło Ci żadnego kłopotu i dostosowałeś się do zastałych warunków. Pełen profesjonalizm, czego dowodem są nasze zdjęcia :) Wielkie dzięki:)

Kubo!! Jesteśmy zachwyceni efektami Twojej pracy. Materiał, który otrzymaliśmy przerósł nasze marzenia. W niesamowity sposób potrafiłeś uchwycić w kadrze cały klimat tego dnia, wszystkie emocje, tak ważne dla nas momenty. Natomiast plener z Tobą to była świetna zabawa, a efekty również rewelacyjne! Kąpiel w ślubnym outficie... bezcenne. Żaden nasz pomysł nie był nie do zrealizowania. Dzięki Tobie za każdym razem gdy oglądamy zdjęcia uśmiechamy się tak samo jak w dniu ślubu. Jesteś profesjonalistą, masz talent, pasję i świetne poczucie humoru . Lepiej nie mogliśmy trafić! Koniec słodzenia Kuba, jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI za wszystko!

Należę do

Krótko o mnie

Fotografią zajmuję  się od 2002 roku. Trzy lata później zawodowo zacząłem fotografować śluby. Moją  pasją od samego początku był sprzęt i wszelakiego typu nowinki fotograficzne. Można powiedzieć, że od technicznego punktu widzenia o fotografii cyfrowej wiem prawie wszystko. Lubię wyzwania i podróże, więc odległe zlecenia to dla mnie żaden problem. Zapraszam do współpracy.

Kuba Cichocki

Back to top