O mnie

Co mogę w kilku zdaniach o sobie powiedzieć? Może tyle, że jestem szczęściarzem - udało mi się połączyć pasję z pracą. Fotografią zacząłem się z bardzo średnimi efektami interesować już w podstawówce, jednak moja Smena i niemieckie filmy Orwo nie chciały zbytnio ze mną współpracować i dość szybko zniechęciłem się.
W 2002 roku w okresie rozkwitu fotografii cyfrowej znów sięgnąłem po aparat. Po kilku latach doświadczeń uznałem, że czuję się na siłach by móc zacząć oferować swoje usługi fotograficzne. Odtąd moją domeną stała się głównie Fotografia Ślubna.
 
Podczas pracy staram się być dyskretnym, by nie zwracać zbytnio na siebie niepotrzebnej uwagi. Dyskrecja właśnie pozwala mi właśnie zatrzymać w kadrze odpowiednie emocje - wzruszenie, zaskoczenie, radość. Lubię wyzwania i podróże, dlatego nie boję się trudnych zleceń. Mieszkam w Poznaniu, lecz fotografować mogę niemal wszędzie.
 
Zapraszam serdecznie do zapoznania się z moim portfolio .
 
Kuba Cichocki

FOTOGRAFIA KOMERCYJNA - uściślając - wszelakiego rodzaju sesje "biznesowe", reportaże z eventów, prezentacji, targów oraz fotografia produktowa. Z uwagi na szeroki zakres tematyczny - proszę o wcześniejszy kontakt.

FOTOGRAFIA PRZYRODNICZA - zajmuję się nią czysto amatorsko. Jest to jedna z ulubionych moich dziedzin fotografii, pozwala na bliski kontakt z przyrodą i oderwanie się od wielkomiejskiego zgiełku :)

ZDJĘCIA ŚLUBNE - to zdecydowanie moja domena. Pary Młode fotografuję już od 2006 roku i w tej właśnie dziedzinie czuję się najlepiej.

GLAMOUR - różnego rodzaju sesje zdjęciowe o tematyce moda, uroda, wizaż itp. Tego typu zdjęcia wykonuję zarówno prywatnie jak i komercyjnie.

REPORTAŻ - fotografia reporterska w wydaniu amatorskim to właśnie były początki mojej przygody z robieniem zdjęć. Dziś nie ukrywam reportaże wykonuję okazjonalnie, ale jestem gotów podjąć się każdego tego typu zlecenia.

SESJE INDYWIDUALNE - do tej kategorii zaliczę wszelakiej maści zdjęcia z uroczystości okolicznościowych (chrzty, komunie, urodziny, rocznice itp.), zdjęcia rodzinne oraz indywidualne sesje fotograficzne (np. do portfolio).

Należę do

Krótko o mnie

Fotografią zajmuję  się od 2002 roku. Trzy lata później zawodowo zacząłem fotografować śluby. Moją  pasją od samego początku był sprzęt i wszelakiego typu nowinki fotograficzne. Można powiedzieć, że od technicznego punktu widzenia o fotografii cyfrowej wiem prawie wszystko. Lubię wyzwania i podróże, więc odległe zlecenia to dla mnie żaden problem. Zapraszam do współpracy.

Kuba Cichocki

Back to top